Kontakt

Kontakt

Siedziba i dane firmy:

ADMICO Wielkopolskie Spółki Zarządzające Sp. z o.o.
ul. Heweliusza 3 lokal D, 60-281 Poznań
NIP 972-09-61-040 | Regon 639687195 | KRS 0000042187

Sekretariat: 
tel. (61) 662 68 68 
fax (61) 662 68 98 
e-mail: biuro@admico.pl

Biuro czynne: 
pn. - pt.: 8:00 - 16:00


Zapytania o ofertę prosimy przesyłać na adres e-mail: zapytanie@admico.pl 

Zgłaszanie reklamacji i zastrzeżeń: reklamacje@admico.pl

Sekretariat

Katarzyna Piron (61) 662 68 68 biuro@admico.pl
     

 

Dyrekcja

Kamil Rutkowski Dyrektor zarządzający tel. 600 078 928 kamil.rutkowski@admico.pl

Dział zarządzania nieruchomościami

Joanna Konarska kierownik zespołu zarządców  tel. (61) 662 68 81 joanna.konarska@admico.pl
Bartek Kałuski zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 67 bartek.kaluski@admico.pl 
Daniel Skorniak zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 73 daniel.skorniak@admico.pl 
Marta Janiszewska zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 71 marta.janiszewska@admico.pl 
Arleta Kucharska zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 85 arleta.kucharska@admico.pl 
Katarzyna Walczyk zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 75 katarzyna.walczyk@admico.pl 
Anna Prusińska zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 82  anna.prusinska@admico.pl 
Karolina Butrykowska zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 77 karolina.butrykowska@admico.pl 
Daria Woźna zarządca nieruchomości 668 804 639 daria.wozna@admico.pl 
Szymon Gotowiec zarządca nieruchomości tel. (61) 662 68 66 szymon.gotowiec@admico.pl 

Paulina Manios

zarzadca nieruchomości tel. 691 330 460

paulina.manios@admico.pl

Dział księgowości

Joanna Jarzyńska księgowa tel. (61) 662 68 63 joanna.jarzynska@admico.com.pl
Dobrochna Perlińska księgowa tel. (61) 662 68 62 dobrochna.perlinska@admico.com.pl 
Karolina Pakuła księgowa tel. (61) 662 68 83 karolina.pakula@admico.com.pl 
Paulina Mucha księgowa tel. (61) 662 68 76 paulina.mucha@admico.pl 
Aneta Radka księgowa tel. (61) 662 68 78 aneta.radka@admico.com.pl
       

Dział pośrednictwa i obsługi najmu

Dobrochna Perlińska kierownik działu tel. (61) 662 68 62 kom. 600 073 073 dobrochna.perlinska@admico.pl  
Julia Ziemniewicz specjalista ds. zarządzania najmem tel. (61) 662 68 74 kom. 600 075 075 julia.ziemniewicz@admico.pl

Dział techniczny

Natalia Rutkowska koordynator ds. technicznych tel. (61) 662 68 65 natalia.rutkowska@admico.pl 

!!! ZMIANA ADRESU SIEDZIBY !!!

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ OD DNIA 07.10.2021 r. BIURO NASZEJ FIRMY ZNAJDUJE SIĘ PRZY UL. HEWELIUSZA 3 LOKAL D W POZNANIU.

GODZINY PRACY BIURA POZOSTAJĄ BEZ ZMIAN.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!