Admico

Przeglądy i obsługa techniczna budynków i urządzeń

Eksploatacja techniczna to obszar działań, który warto powierzyć profesjonalisom. Jako ceniony zarządca nieruchomości zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inspektorów i specjalistów branży technicznej. Swą ofertę kierujemy do zarządów wspólnot mieszkaniowych, prywatnych właścicieli nieruchomości, jednostek państwowych i samorządowych. Skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie!


Przeglądy techniczne:

Profesjonalne przeprowadzenie przeglądów technicznych = bezpieczeństwo użytkowania nieruchomości. Techniczna obsługa nieruchomości zapewnia bezpieczne użytkowanie budynków. Regularnie sprawdzając ich stan techniczny dbają Państwo nie tylko o zgromadzony majątek, ale przede wszystkim o zdrowie i życie użytkowników nieruchomości.

Odpowiednie kwalifikacje gwarancją jakości. Konieczne jest, aby czynności te były wykonywane przez wykwalifikowane i uprawnione do tego osoby. Dysponujemy fachowcami z dużą wiedzą i doświadczeniem.

Zabezpieczamy spokój właścicieli. Rzetelnie przeprowadzone przeglądy techniczne budynki, jego urządzeń i instalacji wpływają korzystnie na wartość Państwa nieruchomości i poszczególnych lokali. Wykonujemy kompleksowo obowiązkowe przeglądy techniczne, usuwamy wykryte nieprawidłowości, a także przeprowadzamy remonty wraz z zabezpieczeniem fachowego nadzoru.

ZAPYTAJ O OFERTĘ NA PRZEGLĄD TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI!


Pogotowie techniczne: 

Oprócz obowiązkowych przeglądów technicznych, istotne jest wsparcie techniczne w bieżącej eksploatacji nieruchomości. Tutaj z pomocą przychodzi całodobowe pogotowie techniczne. Zakres usług obejmuje:

  • instalacje wodno - kanalizacyjne
  • instalacje centralnego ogrzewania
  • instalacje elektrycznych
  • prace ślusarskie
  • obsługę instalacji domofonowych

Pogotowie wykonuje także:

  • prace konserwacyjno - naprawcze
  • naprawy bieżące

Dysponujemy kamerą do inspekcji instalacji sanitarnych i przewodów kominowych.
Telefon całodobowy 602 49 49 00

 ZAPYTAJ O OFERTĘ NA POGOTOWIE TECHNICZNE DLA TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI