Admico

Obsługa techniczna

Obsługa techniczna to obszar działań, który warto powierzyć doświadczonym specjalistom, a właśnie takich zatrudnia Admico Sp. z o.o. Jako ceniony zarządca nieruchomości, swą ofertę kierujemy do wszystkich użytkowników budynków.

Wagę odpowiedniej obsługi technicznej nieruchomości podkreśla ustawa Prawo Budowlane, która nakłada na właścicieli nieruchomości obowiązek prowadzenia książki obiektu budowlanego oraz wykonywania okresowych kontroli budynków polegających na sprawdzeniu stanu technicznego. W przypadku kontroli ze strony Nadzoru Budowlanego każdy właściciel musi okazać książkę obiektu budowlanego wraz z aktualnymi protokołami obowiązkowych przeglądów (budowlanych, kominiarskich, gazowych, elektrycznych, przeciwpożarowych).

Oprócz obowiązkowych przeglądów technicznych, istotne jest wsparcie techniczne w bieżącej eksploatacji nieruchomości. Tutaj z pomocą przychodzi całodobowe pogotowie techniczne. Oferujemy profesjonalną obsługę również w przypadku modernizacji czy remontów budynków. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami? Prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny, a nasz specjalista przygotuje szczegółową ofertę, dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

Pogotowie techniczne

Dużym problemem związanym z eksploatacją nieruchomości są awarie. Ważne jest, aby w takich przypadkach można było liczyć na solidnego i zaufanego partnera, który w sposób szybki i skuteczny najpierw ją zabezpieczy, a potem usunie. Oferujemy usługi 24h pogotowia technicznego, które w krótkim czasie reaguje na zgłoszenie awarii.

Całodobowe pogotowie techniczne Grygbud świadczy kompleksowe usługi usuwania i zabezpieczania awarii w następującym zakresie:

 • instalacji wodno - kanalizacyjnych
 • instalacji centralnego ogrzewania
 • instalacji elektrycznych
 • ślusarskich
 • instalacji domofonowych

Pogotowie wykonuje także:

 • prace konserwacyjno - naprawcze
 • naprawy bieżące

Dysponujemy kamerą do inspekcji instalacji sanitarnych i przewodów kominowych.
Telefon całodobowy 602 49 49 00

Są Państwo zainteresowani naszą usługą? Prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny, a nasz specjalista przygotuje szczegółową ofertę, dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

Przeglądy techniczne

Profesjonalna obsługa techniczna oznacza bezpieczeństwo.
Techniczna obsługa nieruchomości często nie jest traktowana z należytą uwagą. Tymczasem to ona zapewnia bezpieczne użytkowanie budynków. Regularnie sprawdzając stan techniczny budynków, z jednej strony dbają Państwo o zdrowie swoje i pozostałych użytkowników nieruchomości, a z drugiej o zgromadzony na terenie nieruchomości majątek.

Odpowiednie kwalifikacje gwarancją jakości.
Konieczne jest, aby czynności te były wykonywane przez wykwalifikowane i uprawnione do tego osoby. Dysponujemy fachowcami z dużą wiedzą i doświadczeniem.

Zabezpieczamy spokój właścicielom.
Brak odpowiedniego dozoru technicznego, może doprowadzić do pogorszenia stanu technicznego budynku, co niewątpliwie ma negatywny wpływ na wartość nieruchomości. Przeprowadzamy kompleksowo obowiązkowe przeglądy techniczne, usuwamy wykryte nieprawidłowości, a także przeprowadzamy remonty wraz z zabezpieczeniem fachowego nadzoru.

Są Państwo zainteresowani naszą usługą? Prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny, a nasz specjalista przygotuje szczegółową ofertę, dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

Przygotowanie i nadzór nad remontami

Inwestycje polegające na budowie, remoncie, czy modernizacji nieruchomości są bardzo kosztowne i złożone – dlatego, dla tego typu przedsięwzięć, bardzo istotne jest fachowe doradztwo. Dlatego proponujemy Państwu również pomoc w przygotowaniu i realizacji inwestycji na Państwa nieruchomości w zakresie:

 • tworzenia kosztorysów inwestorskich (w celu oszacowania nakładów inwestycyjnych),
 • przeprowadzania przetargów na wykonanie prac (w celu wyboru najkorzystniejszej oferty),
 • pośrednictwa w sprzedaży kredytów hipotecznych (w celu szybkiego załatwienia formalności związanych z finansowaniem inwestycji),
 • powiernictwa inwestycyjnego (czyli prowadzenia inwestycji w Państwa zastępstwie),
 • nadzoru na wykonawstwem robót (w celu zminimalizowania występowania usterek budowlanych).

Przygotowujemy i nadzorujemy także inwestycje termomodernizacyjne.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą usługą, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny, a nasz specjalista przygotuje szczegółową ofertę, dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.